WhatsApp Destek!
Bizi Arayın!
Menu
Your Cart
Dmn Makine Web Sitemize Hoşgeldiniz.

BÜYÜKBAŞ HAYVAN EKİPMANLARI

BÜYÜKBAŞ HAYVAN EKİPMANLARI

model: dmn047
Büyükbaş Yemlik Kilitleme Sistemleri Kullanılan Malzemeler ; Taşıyıcı Borular : 48x3,20mmHareketli Borular : 42x2,50mmKilitleme Mekanizması : 21x2mm Ürünümüz Tamamen Sessiz Sistemdir. Çift Yönlü Açılır. Standart Kafa Genişliği 75cm'dir.( İsteğe Göre Ayarlanabilir ) Hayvanlarınızı İster Tek Tek İsterseniz de Toplu Şekilde Serbest Bırakabilirsiniz. ..
model: OZ-DVS-01
Devirmeli suluklar 180 derece dönebilen mekanizması sayesinde temizleme kolaylığı sağlamaktadır.TEKNİK ÖZELLİKLER- Uzunluk : 1.500 Metre- Sac Cinsi : Galvanizli- Su Kapasitesi : 200 Litre- Şamandıralı..
model: OZ-OK-01
- Teknolojik ve bilimsel hayvancılıkta kaşıma çok önemli bir yere gelmiştir. - Hayvanlardaki stresi azaltarak verimi arttırmaktadır. - Kaşıma makinası hayvanları uysallaştırmaktadır. - Son derece pratik tam otomatik kaşıma makinası yaklaşık 30 – 40 hayvana yetmekte ve 2 yıl fırça ömrü olmaktadır. - Yaklaşık 40 watt bir ampül kadar, elektrik sarfiyatı vardır. - Hayvanların kaşınan yerlerini en iyi kendileri bilir ve kaşınan yerini makinaya dokundurarak makinayı çalıştırır ve kaşındıktan sonra makine kendi kendine stop eder. - Hayvanları rahatsız eden parazit, toz, uz..
model: OZ-SSM-01
Lukas sağım makineleri çok yönlü ve son derece güvenilir bir üründür. Yetiştiricilerimiz için harika bir yardımcı, hayvanlarımız için konforlu bir sağım sağlamaktadır. Makinelerimiz oldukça sessiz çalışmakta olup ayrıca uluslararası standartlarda üretildiğinden üretilen süt miktarı ve kalitesi üzerinde yararlı etkileri vardır...
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)